Základní škola Nemilany

Pohár rozhlasu s ČS

15. 5. 2024
Mgr. Reimerová Tereza

Ve středu 15. 5. 2024 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Soutěžilo se v těchto disciplínách: hod kriketovým míčkem, vrh koulí, skok vysoký, skok daleký, sprint na 60m, štafeta 4x60m a vytrvalost.

Složení družstev:

Mladší žáci – Jakub Lenoch, Lukáš Lenoch, Dominik Stavělík, Karel Hrubý a Tomáš Kelnar.

Mladší žákyně – Agáta Langová, Karolína Korčianová, Darina Šubová, Anna Kapounková, Michaela Dostálová, Magdalena Kundelová, Valentina Šimková a Anna Zaorálková.

Starší žáci – Adam Bulák, Miroslav Dobrovský, Jan Kaloda, Ondřej Rozehnal, Václav Švrdlík, David Vyvážil, Antonín Dedek, Tomáš Dombi, Tobiáš Kobza a David Suchomel.

Starší žákyně – Julie Konečná, Eliška Coufalová, Natálie Straková, Vendula Vyvážilová, Karin Klicperová, Lucie Navrátilová.

Družstva mladších žáků a žákyň se z celkového počtu 16 škol umístila na 4. místě. Družstva starších žáků a žákyň se z 15 škol umístila na 5. místě. Všem reprezentantům děkujeme a gratulujeme ke skvělým výkonům.

Zvláštní pochvalu zaslouží za své výkony Jakub Lenoch, Natálie Straková, Valentina Šimková, Eliška Coufalová a štafety st. žáků ve složení: Bulák, Dobrovský, Švrdlík, Rozehnal, ml. žáci: Hrubý, Lenoch L., Lenoch J., Stavělík a také štafeta ml. žákyň: Korčiánová, Šubová, Kundelová, Šimková.

Kompletní výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/73518