Základní škola Nemilany

Nejvýš, nejrychleji

6. 2. 2024
Mgr. Coufalová Zuzana

Dne 6.2. se žáci a žákyně naší školy zúčastnili atletické soutěže ve vnitřních prostorách atletického stadionu v Olomouci. Soutěžilo se v běhu na 60 metrů a skoku vysokém ve 3 kategoriích, a to v dorostenecké, žákovské – starší a mladší žactvo. Mezi nejlepší výsledky patřila 4 třetí místa, a ta získali Mirek Dobrovský ve skoku do výšky, Adam Bulák v běhu na 60 metrů (v dorostenecké kategorii), dále Dominik Stavělík v běhu na 60 metrů ve starších žácích výborným výkonem 8,08s a Maty Štefan taktéž v běhu na 60m v kategorii mladších žáků. Stříbrnou medaili ve skoku vysokém získal ve starších žácích Kuba Lenoch, dorovnal svůj osobní rekord 164 cm. Ostatní žáci a žákyně zaslouží taktéž poděkování za reprezentaci školy. Mnozí z nich si poprvé okusili atmosféru opravdových závodů a získali své osobní rekordy. Za zmínku stojí vydařené výkony Lucky Navrátilové ve sprintu, Aničky Zaorálkové ve skoku vysokém, Elišky Coufalové taktéž ve skoku vysokém a Majdy Kundelové ve sprintu.